KONST / Litografier / Färglitografi 12837098
nr 1283 7098
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, "Afton vid Röders Skärgård". Signerad, numrerad 123/350. Motivet: 24,5x20 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 21 oktober 2019
kl 20:42:06
1.500 kr
1.600 kr
1.800 kr
21 okt
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson